Hakkımızda2017-02-18T17:42:48+00:00

Firmamız 1976  yılında küçük bir atölye olarak ahşap kereste sektöründe faaliyete başladı.

1976 yılından 2004 yılına kadar şahıs firması olarak faaliyet göstererek çalışmalarımızı yürüttük. 2004 yılında YILDIZLAR İNŞAAT DEKORASYON GIDA TEKSTİL SAN TİCARET LTD.ŞTİ kurarak şirketleştik. 2004 den bu yana ltd. şti. olarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

1976 dan bu tarafa piyasa koşullarına göre makine teçhizat kısmı ihtiyaca göre yenilenerek yeni makine ve teknolojiler firma bünyesine eklenerek ve kendini yenileyerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. ilk yıllarda küçük imalatlar yapılarken yapılan yatırımlar sayesinde daha büyük projeler yapılmaktadır.

Firmamız yaklaşık 40 yıldır büyüyerek yoluna devam etmektedir. Bu 40 yıllık süre içerisinde gerek eğitim gerekse aile içerisinde ki eğitim seviyesinin yükselmesiyle bilgi ve teknolojiyle birlikte kaliteyi artırarak büyümeye ve yatırıma devam ediliyor. Sağlam adımlarla durmadan yolumuza devam edeceğiz

Kurucumuz: Hasan ÖZDEMİR

1930 yılında Erzurum İspirde doğdu. eğitim o yıllarda Anadolu da sıkıntılı olduğu için iş hayatına yönelmiş ve dede mesleğini devam ettirme kararı almış ve marangozluk mesleğini devam ettirerek bizlere kadar ulaşmasına vesile olmuştur. Daha sonraki yıllarda oğlu ve torunları bu mesleği sürdürerek büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamışlardır.

Biz yıldız ailesi dede mesleğini üçüncü kuşak olarak devam ettirmekteyiz. Yıldızlar İnşaat Ltd. Şti. günümüzde markanın önemine inanarak Nezzam Mutfak Banyo Ray dolap markasına tescilletirmiş ve Nezzam üzerinden Grup şirketler oluşturmanın ilk adımlarını atmıştır.

1945  yılında Erzurum İspir de tomruk biçme işiyle ticaret hayatına girildi.

1950  yılında yarım otomatik makineler devreye girdi.

1960 yılında biraz daha büyüyerek kapı ve pencere üretimi daha da geliştirildi.

1970 yılında atölye biraz daha büyütüldü ve ilk şubemiz açıldı.

1983 yılında elektriğin gelmesiyle birlikte tüm makineler yenilenerek otomatik makineler firma bünyesine dahil edildi.

1990 yılında mutfak dolabı ve diğer mobilya çeşitlerinde daha modern üretimler yapmak için yatırımlar yapıldı.

2000 li yıllardan sonra ise aile içerisindeki eğitim seviyesinin artmasıyla birlikte ürün gamı genişletildi ve şirketleşmenin ilk adımı atılmış oldu.

2004 yılında Erzurum dan İstanbul a taşınma kararı alındı. 2004 yılından bu tarafa  İstanbul Sultanbeyli de YILDIZLAR İNŞAAT LTD. ŞTİ olarak faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

2012 yılında Nezzam markası oluşturuldu ve Nezzam Mutfak Banyo Ray dolap markası tescil işlemleri yaptırılarak Yıldızlar İnşaatın tescilli markası oluşturulmuş oldu.

Piyasada saygılı ve saygın bir marka oluşturarak, karlı ve uzun dönemli yaşamayı sürdürmeyi sağlamak, büyüme için pazar payını artırmak, ulusal bir marka oluşturmak ve bu markayla piyasada yer edinmeyi hedeflemektedir.

Mutlu ve memnun müşteriler oluşturmak, hitap ettiği kesime daha kaliteli, kullanışlı ve ekonomik çözümler üreterek, mutlu müşteri mutlu işletme bilincini oluşturmayı hedeflemektedir.